Wysokiej jakości, profesjonalny sprzęt weterynaryjny

Leczenie komfortem...

Oferujemy najwyżeszej jakości sprzęt weterynaryjny własnej produkcji, niezbędny do wyposażenia lecznic, klinik weterynaryjnych i hoteli dla małych zwierząt, tj.: stoły, klatki, wanny, lampy i inne!

Zapraszmy na stronę dedykowaną naszemu sprzętowi weterynariyjnemu www.dla-weterynarza.pl

pobierz katalog weterynaryjny

KLATKI JEZDNE

Budowa klatek

Klatka zbudowana jest korpusu i drzwiczek. Korpus klatki jest wykonany z blachy łączonej przez wysokiej jakości spawanie, powierzchnia blach oraz miejsce spawu są szlifowane i polerowane. Drzwiczki wykonane są z cienkich prętów łączonych ze sobą przez zgrzewanie, całość elektropolerowana. Wnętrza klatek posiadają zaokrąglone naroża, co ułatwia utrzymanie higieny. Do każdej bocznej ściany bocznej oraz górnej klatki może być zamocowana osłona boczna prawa/lewa i górna spełniająca funkcję estetyczno-higienicznego wykończenia ścian zewnętrznych klatki. W segmencie, klatki są między sobą izolowane przekładką akustyczną w celu wygłuszenia hałasu.

Charakterystyka

Klatki jezdne wykonane są wg tych samych standardów co klatki stacjonarne lecz posiadające głębokość 615 mm. Pojedyncza klatka lub cały segment mocowane są na ramie jezdnej. Dodatkowo segmet klatek wyposażony jest w uchwyty do manipulowania podczas jazdy.