Wysokiej jakości, profesjonalny sprzęt weterynaryjny

Leczenie komfortem...

Oferujemy najwyżeszej jakości sprzęt weterynaryjny własnej produkcji, niezbędny do wyposażenia lecznic, klinik weterynaryjnych i hoteli dla małych zwierząt, tj.: stoły, klatki, wanny, lampy i inne!

Zapraszmy na stronę dedykowaną naszemu sprzętowi weterynariyjnemu www.dla-weterynarza.pl

pobierz katalog weterynaryjny

Sprzęt weterynaryjny

Nasza firma zajmuje się produkcją nowoczesnego sprzętu weterynaryjnego do wyposażenia przychodni, lecznic, klinik weterynaryjnych i hoteli dla małych zwierząt tj.: stoły, klatki, wanny, lampy itp.

Prezentowany sprzęt został opracowany przez własne biuro konstrukcyjne a niektóre rozwiązania są zastrzeżone i chronione przez Urząd Patentowy RP. W sposób ciągły prowadzimy prace nad nowymi rozwiązaniami w zakresie poprawy jakości oraz poszerzenia asortymentu wyrobów.

Produkowany przez nas sprzęt znajduje się na wyposażeniu wielu renomowanych klinik gdzie zyskał wysokie uznanie w zakresie przydatności, funkcjonalności i trwałości.

Nasze wyroby posiadają bardzo wysoką jakość oraz spełniają wymagania dla sprzętu medycznego i elektromedycznego wykorzystywanego w medycynie weterynaryjnej i są zarejestrowane w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych.

Sprzęt spełnia wymogi ergonomii i jest wygodny w obsłudze, wszelkie czynności regulacyjne dają się łatwo przeprowadzić i nie są uciążliwe. Wszystkie elementy konstrukcyji, tj.: blachy, pręty, prowadnice, elementy złączne: śruby, nity itp. wykonane są ze stali szlachetnej kwasoodpornej gat. 0H18N9 (AISI 304) oraz tworzyw sztucznych o cechach odpornościowo - jakościowych równorzędnych jak dla stali szlachetnej.

Wszystkie krawędzie elementów konstrukcyjnych są zaokrąglone i wygładzone, a powierzchnie są polerowane i elektropolerowane co nie powoduje zranień zwierząt oraz zapewnia estetyczny wygląd i ułatwia utrzymanie higieny a także skraca czas przeznaczony na mycie.